O AUTORCE/KONTAKT


Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej"

Wanderlust, czyli silna potrzeba odkrywania świata...

Jeśli Wasze głowy również nieustannie zaprzątają podróże, godziny spędzacie na stronach tanich linii lotniczych i planujecie kolejne wyprawy na kilka lat do przodu, to znaczy, że prawdopodobnie również cierpicie na wanderlust

Jak podróżuję? Na pewno z bloga nie dowiecie się jak przejechać pół Europy z kilkoma euro w portfelu, ale jeśli szukacie alternatywy dla wyjazdów z biurem podróży, a nie bardzo wiecie, jak się zabrać do organizacji samodzielnego wyjazdu albo szukacie pomysłów na gotowe trasy, dobrze trafiliście. Moje wojaże po Europie to zazwyczaj koszt 500 euro/os./tydzień.

Blog to z założenia taki mini-poradnik dla tych, którzy chcą, ale nie bardzo wiedzą jak, a także zbiór luźnych myśli, obserwacji bez których żadna podróż nie byłaby tym czym powinna.

A prywatnie mam na imię Renata, mieszkam we Wrocławiu, jestem po uszy zakochana we Włoszech i kombinuję jak zmieścić te wszystkie podróże między 26 dni urlopu :) Ponadto uważam, że na zmiany nigdy nie jest za późno, dlatego w wieku 28 lat zapisałam się na kurs pływania! Moje motto to: żyj teraz, jest późno.

Jeśli masz ochotę, napisz do mnie, na:
beatrizblogerka@gmail.com

Jeszcze więcej na facebookowym profilu:
https://www.facebook.com/pages/Wanderlust/1555291884733416?ref=hl

PS Na fejsie odpisuję szybciej!

Zapraszam do czytania i rozmowy!

2 komentarze:

  1. Dobry wieczór! Dziękuję za odwiedziny u siebie. Przyszłam pozwiedzać Twoje miejsce i widzę, że sporo można się tu dowiedzieć na temat podróżowania. Chyba zostanę tu na dłużej :)
    PS: Też uwielbiam "Cień wiatru" i też jestem z Wrocławia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak przeczytałam powyższy opis to pomyślałam sobie: "zupełnie jakbym to ja pisała" ;-)

    pozdrawiam, Nina

    OdpowiedzUsuń